Malecon Rare Proof 20YO 1999 48,4% 0,7L

72,30€

s dph

Na objednávku

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Obsah alkoholu: 48.40 %

Výrobca: Bodegas de America S.A. Panama

Objem: 0.7l

Krajina pôvodu: Panama

Katalógové číslo: 20170

Limitovaná malá šarža rumu z roku 1999 – naplnený do fliaš s vysokým obsahom alkoholu, aby vytvoril dokonalú arómu a chuťový zážitok, takmer ako ochutnávka priamo zo suda v Paname.

Séria Malecon Rare Proof naozaj nie je vhodná pre začiatočníkov. Tento rum bol vyrobený pre tých, ktorí chcú ochutnať pravý rum. Hľadáte výzvu a skvelý chuťový zážitok? Chceli by ste rum v pohári, ktorý chutí takmer rovnako dobre ako priamo zo suda v Paname? Gratulujeme – séria Malecon Rare Proof bola vytvorená pre vás.

Alkohol je dôležitým nositeľom chuti a v kombinácii so správnym zrením a dokonalými sudmi dokáže vysoký obsah alkoholu vyčarovať z destilátu nádherné arómy. Majiteľ značky Marco Savio vytvoril v spolupráci s odborníkmi 3 špeciálne fľaše. Pre Malecon Rare Proof 20 YO boli vybrané najlepšie sudy z ročníka 1999, ktoré sa navzájom zosobášili. Táto malá limitovaná várka bola následne upravená na dokonalú koncentráciu alkoholu v niekoľkých kolách degustácie. S týmto vyzretým a komplexným rumom sa ako optimálna ukázala koncentrácia alkoholu 48,4 %. Táto ,,vzácna“ sila alkoholu – odtiaľ názov ,,Rare Proof“ – vytvára skutočný ohňostroj vôní a chutí z 20-ročného rumu.

Najstarší rum zo série Rare Proof – poskytuje o tom pôsobivý dôkaz. Vo vôni očaria sladkasté arómy sušeného ovocia, korenia a dubu. Chuť je intenzívna harmonická a komplexná – kombinácia jemných nasladlých tónov čokolády, sušených marhúľ a orechov pripomína čerstvo upečený koláč. Záver je dlhý a komplexný, s jemným dubovým podtónom.

heureka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke