Sarajishvili Independence 40% 0,7L

2 379,95€

s dph

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 69,00 €

Obsah alkoholu: 40.00 %

Výrobca: JSC Sarajishvili

Objem: 0.7l

Krajina pôvodu: Gruzínsko

Katalógové číslo: 18200

26. mája 1918 sa podpisy napísané atramentom na kúsku papiera stali potvrdením stelesnenia sna niekoľkých storočí. Kúsok papiera, ktorý je pre históriu Gruzínska nesmierne dôležitý (dokonca aj jeho textúra a farba atramentu) sa stal inšpiráciou pre Sarajishvili. Spoločnosť je dodnes verná myšlienkam svojho veľkého zakladateľa. Rešpektuje minulosť, kráča v prítomnosti a má odvážnu víziu do budúcnosti. Najdôležitejšími hodnotami je úcta k tradíciám a najvyššej kvalite výrobkov. A tak spoločnosť Sarajishvili Company oslavuje 100. výročie vyhlásenia nezávislosti Gruzínska špeciálnym spôsobom. Pri tejto príležitosti vytvorili jedinečné brandy. Independence – 100 Anniversary of Independence. Vyrobených bolo symbolických 1918 fliaš. Každá má svoje jedinečné sériové číslo a predstavuje nádej Gruzínska na lepšiu a nezávislú budúcnosť.

Brandy, ktoré vzniklo na počesť tejto významnej udalosti, je vyrobené z unikátnej rezervy z roku 1918. Grafický vzor na elegantnom kamennom uzávere fľaše je inšpirovaný vizuálnou stránkou zákona o nezávislosti Gruzínska. Gravírovaná fľaša bola navrhnutá ako nádobka na atrament a ,,cognac fusil“ pripomína pero. Toto dielo je veľkolepým odrazom historického významu nezávislosti Gruzínska.

Prémiové brandy zrejúce v dubových sudoch, ktorého farba prechádza z tmavozlatej do jantárovej. Vyznačuje sa bohatou, rafinovanou a elegantnou vôňou aj chuťou. Korenistá horkosť a hladká zamatová chuť podčiarkujú jeho vek. Sú preň charakteristické ovocno-drevité (dubové) tóny s dotykmi vanilky a čokolády.

heureka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke