Haig Club Clubman + 1 Pohár 40% 0.7L

34,49€

s dph

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 69,00 €

Obsah alkoholu: 40.00 %

Výrobca: Cameronbridge Distillery

Objem: 0.7l

Krajina pôvodu: Škótsko

Katalógové číslo: 65790

Príbeh Haig Clubu je príbehom inovácie, ktorá sa datuje 400 rokov späť (s Robertom Haigom, ktorý začal destilovať v roku 1627), aj keď v skutočnosti je zakladateľom Haig John Haig, ktorý spoločnosť zaregistroval v roku 1824.

 

Cameronbridge

John pevne veril, že to, že sa niečo robilo určitým spôsobom už 200 rokov, neznamená, že sa to nedá vylepšiť, a pustil sa do dokázania svojho názoru založením Cameronbridge.

V pálenici nainštaloval to, čo bolo v tom čase takmer neslýchanou technológiou: nepretržité stĺpcové destilačné prístroje, ktoré uvádzali jeho víziu kvalitných zmesí prostredníctvom inovácií, nových technológií a kreativity.

 

Clubman whisky

A hoci to prišlo o dvesto rokov neskôr, klub Haig stále zodpovedá tejto vízii, a to nielen kvôli modrej fľaši a single grain whisky, ale aj prostredníctvom samotného názvu „Haig Club“: 20. roky 20. storočia sú považované za zlatú éru koktailov a v tom čase bola Haig Whisky známa ako Clubman's Whisky, štýlový nápoj doby pre novú vlnu lídrov v oblasti štýlu a inovátorov, ktorí boli rovnako ako John Haig odhodlaní robiť si veci po svojom.

heureka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke