Tom of Finland Organic Vodka 40% 0,5L

22,99€

s dph

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 69,00 €

Obsah alkoholu: 40.00 %

Výrobca: Lignell & Piispanew

Objem: 0.5l

Krajina pôvodu: Fínsko

Katalógové číslo: 68580

 

Príbeh o ,,Tom of Finland" ukazuje skutočné posolstvo akceptovania a lásky. Tom of Finland – Finnish Touko Laaksonen – reprezentuje komunitu homosexuálov, a to s veľkým optimizmom. Poriada radostné oslavy zdravej mužskosti. Prihovára sa k univerzálnym bežným emóciám a predstavuje rozmarného, nespútaného ducha, ktorý existuje v každom z nás. Tom tvorí umenie, ktoré vyžaruje radosť. A taká je aj vodka Tom of Finland – radostná, ikonická a odvážna. Toto umenie presahuje umenie. Povzbudzuje ľudí, aby boli sami sebou, aby sa ukázali takí, akí sú. Aby žili podľa vlastných pravidiel a vedeli tak byť šťastní.

Tom of Finland Organic Vodka

Táto organická vodka je umelecky vyrobená vo Fínsku z najlepšej ekologicky pestovanej pšenice, raže a čistej arktickej vody. Vyrába sa v malých množstvách s láskou a starostlivosťou od majstra liehovarníka Mika Mönkkönena v spoločnosti Lignell & Piispanew, ktorá je druhou najstaršou rodinnou spoločnosťou vo Fínsku.

Neobsahuje žiadny pridaný cukor – okrem čistého destilátu a vody sa nepridáva nič. Je päťkrát destilovaná a filtrovaná cez tradičné listové filtre. S tak dobrou vodkou je filtrovanie cez drevené uhlie jednoducho zbytočné. Jej vôňa je čistá s jemnými náznakmi raže. V jej chuti necítiť žiadne spáleniny ani ostrosť. Prvý dúšok pokryje vaše pery hodvábne jemnou olejnatosťou. Jemný náznak vanilky prechádza k čiernemu koreniu s podtónom badiánu. Vysoké tóny korenia sú dokonale sprevádzané jemnou a mäkkou štruktúrou – ,,Je to ako piť hodváb." Tom of Finland Organic Vodka je vodka odvážna, ale jemná a i tak plná charakteru, pričom pikantnosť raže je vyvážená jemnosťou pšenice a arktickej vody.

 

Výťažok z každého nákupu tejto vodky je darovaný nadácii Tom of Finland Foundation, ktorú založili Tom a jeho priateľ Durk Dehner v roku 1984 na propagáciu zdravšieho a tolerantnejšieho prístupu ku sexualite a aby verejnosť mala možnosť byť viac vzdelávaná a informovaná v oblasti erotického umenia.

heureka

Najpredávanejšie produkty z kategórie Vodka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke