Beluga EPICURE by LALIQUE VODKA 40% 0,7L

8 000,00€

s dph

Na objednávku

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 69,00 €

Obsah alkoholu: 40.00 %

Výrobca: Mariinsk Distillery

Objem: 0.7l

Krajina pôvodu: Rusko

Katalógové číslo: 63670

Vodka s obmedzeným počtom vyrobených kusov, Beluga Epicure od Lalique, je výsledkom úzkej spolupráce medzi ušľachtilou ruskou vodkou Beluga a legendárnym francúzskym výrobcom krištáľov a šperkov Lalique.

Tento vynikajúci produkt je prejavom hodnôt, ktoré zdieľajú tieto dve ikonické značky.

Vodka Beluga získala svetovú slávu vďaka vysokej kvalite, ktorú vytvorili profesionáli odhodlaní vyrábať bezchybný produkt. Kombináciou novej technológie, odvekých tradícií remeselného spracovania a dôkladnej pozornosti venovanej každému detailu je Beluga uznávaným symbolom luxusu a úspechu.

Spolupráca spoločnosti Beluga s Lalique sa zrodila z jej túžby vytvoriť dokonalý dekantér, ktorý by bol hodný iba vynikajúceho produktu.

Názov limitovanej edície vodky, Epicure, bol vybraný s cieľom zdôrazniť vzácnosť prchavých momentov. Dekantér Epicure je navrhnutý tak, aby bol symbolom súčasnosti a pripomenutím, že by sme si mali každý okamih vychutnať čerpaním inšpirácie zo všetkého, čo nás obklopuje.

Projekt sa sformoval v okamihu, keď sa riaditeľka značky Beluga Katerina Mechetina stretla s kreatívnym riaditeľom Lalique Marcom Larminauxom.

Táto dvojica počas dlhých diskusií vyvinula koncept a vynikajúci dizajn Epicure.

Pri navrhovaní karafy sa Marc inšpiroval dedičstvom a jedinečným výrobným procesom Lalique, ako aj ingredienciami vodky Beluga.

Beluga Epicure sa vracia k ikonickým Laliqueovým témam „Tri F“, Female(žena), Flóra a Fauna, a jej vznešenej nádobe, navrhnutej v secesnom štýle, obsahuje záhadnú ženskú nahú postavu obklopenú pšeničnými klasmi, symbolom úrody a plodnosti.

Remeselníci v dielňach Lalique vo francúzskom Alsasku vyrábali každý karafu ručne, pričom jednotlivé kúsky kryštálu jednotlivo fúkali do železnej formy, aby vytvorili svoj osobitý tvar. Majstri leštičky potom doladili kontrast medzi čírym a saténovo upraveným krištáľom a zdôraznili jeho monumentálnosť a zraniteľnosť. Posledným dotykom je jedinečné sériové číslo vyryté na spodnej časti každého karafy.

heureka

Najpredávanejšie produkty z kategórie Vodka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke