Diplomatico SELECCION DE FAMILIA + 2 poháre 43% 0,7L

61,10€

s dph

63,46€

Na objednávku

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 69,00 €

Obsah alkoholu: 43.00 %

Výrobca: Destilerias Unidas

Objem: 0.7l

Krajina pôvodu: Venezuela

Katalógové číslo: 63580

Pálenica Diplomático leží na úpätí Ánd vo Venezuele, kde pretekajú najčistejšie vody, ktoré rumom dodávajú ich vysokú kvalitu. Jeho umiestnenie bolo tiež starostlivo vybrané pre jeho tesnú blízkosť k hlavným závodom na spracovanie cukru v tejto oblasti.

Spoločnosť Licorerías Unidas S.A (LUSA), ktorá bola založená v roku 1959, vlastnila pálenicu prostredníctvom svojho hlavného akcionára, spoločnosti Seagram’s International, jednej z najväčších spoločností na výrobu vína a liehovín na svete.

V roku 2002 bola spoločnosť LUSA predaná skupine venezuelských podnikateľov a stala sa 100% súkromnou venezuelskou spoločnosťou, ktorá nesie svoje súčasné meno: Destilerías Unidas S. A. (DUSA). Spoločnosť je hrdá na to, že je nezávislým rodinným operátorom.

Pálenica je jedinečná, pretože obsahuje 3 rôzne destilačné procesy, ktoré po zmiešaní dodajú jedinečné rumy, ako napríklad Diplomatico’s Reserva Exclusiva, celosvetovo uznávaný rum.

Tento 43% rum z Venezuely, ktorý vytvorili Maestros Cordero a Nelson Hernandez (pôvodne pre obchodníkov s vínom), je destilovaný z 90% šťavy cukrovej trstiny a zvyšok tvoria melasa. Je destilovaný periodickou destiláciou v medených kotloch (Cooper Still), zároveň tiež kontinuálne destiláciou systémom Batch Kettle (Barbet). Zreje najmenej dvanásť rokov v sudoch z amerického dubu po bourbone a sherry. Tento rum vznikol z radu Reserva Exclusive, ktorá je známa a populárna.

Balené v darćekovej kazete s dvoma originál pohárikmi.

heureka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke