Legendy Slovenska: Barbakan v drevenej krabičke 40% 0,7L

27,10€

s dph

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 69,00 €

Obsah alkoholu: 40.00 %

Výrobca: SNAM s.r.o.

Objem: 0.7l

Krajina pôvodu: Slovensko

Katalógové číslo: 62900

Séria Legendy Slovenska pozostáva z unikátnych nápojov, vyrobených na základe originálnych receptov v jednej z najkrajších krajín v srdci Európy - na Slovensku.

Bez pridania akejkoľvek chémie podčiarkujú prirodzenosť a čistotu našich lesov a jazier. Kombinácia jedinečných prísad a priezračne čistej vody z Nízkych Tatier zaručujú prvotriednu kvalitu našich produktov.

Prinášame Vám príležitosť ochutnať nápoj vytvorený priamo na objednávku slovenskej prírode. Harmónia chutí sprevádzaná historickým dizajnom fľaše vám ponúka možnosť preniesť sa v čase a precítiť atmosféru hradov a zámkov.

Vyskúšajte a budete prekvapení! Áno, presne tak chutí Slovensko!

Barbakan je zosobnením rozmanitosti a rôznorodosti, ktorou sa naša krajina môže hrdo prezentovať.  Starostlivo vybraných 27 bylín spojených v destiláte s procesom dozrievania v dubových sudoch tvorí základ pre mimoriadnu chuť. Medeno-hnedá farba zaujme Vaše oči iba do okamihu prvého nádychu. Aróma a horkastá chuť byliniek odležaných v sudoch píše príbeh odohrávajúci sa v meste, v ktorom začala naša cesta za slobodou. Banská Bystrica a jej hrad tak môžu opäť chrániť medené bohatstvo v podobe Barbakanu.

Spoznajte inšpirujúcu energiu Barbаkanu!

Balené v elegantnej drevenej krabičke.

heureka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke