Laurent Perrier + GB Brut 12% 0,75l

35,40€

s dph

43,88€

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 69,00 €

Výrobca: Laurent Perrier Domaine de Tours

Objem: 0.75l

Krajina pôvodu: Francúzsko

Katalógové číslo: 49860

Brut non-vintage (suché,neročníkové) je vždy stelesnenie štýlu Domu Laurent-Perrier, ako aj jeho podpisom. Laurent-Perrier Brut je definovaný vysokým podielom Chardonnay, ktorý dodáva prirodzenú čistotu, sviežosť a eleganciu. Tieto základné charakteristiky reprezentované vo všetkých našich šampanských sú veľmi dobrým úvodom ducha Laurent-Perrier.

Druhy hrozna:

Chardonnay: 50% - čo je skutočne veľký podiel, dvojnásobný ako priemerné šampanské

Pinot Noir: 35%

Pinot Meunier: 15% .

Vinica: šampanské je zmiešané z viac ako 55 rôznych viníc, alebo dedín, s priemerným „cru“ ratingom 94% v stupnici crus a 20% z vín z rezervy, čo zaisťuje perfektnú konzistenciu štýlu.

Výroba a zrenie:

Laurent-Perrier využíva ideálne zrenie v pivniciach: 3 roky minimum pre 0,75l a 5 rokov pre magnum. Jeho rovnováha a prirodzená sviežosť je dosiahnutá ľahkou dosážou. Po nej sa vína uložia do pivnice, aby si oddýchli niekoľko mesiacov, kým budú vyexpedované.

Vôňa: delikátna, zároveň komplexná, svieža a vyvážená so stopami citrusu a bieleho ovocia.

Chuť: dobre definovaná, jemne okrúhla s výraznými príchuťami. Ovocie sa stupňujúco vynára, aby odhalilo jemne vyrovnané víno s dlhým finišom.

Podávanie:

Servírujte vychladené na 8°C - 10°C

Kombinácia sviežosti a čistoty Laurent-Perrier Brut bola hlavným faktorom pre úspech tohto šampanského ako aperitívu. Jeho stopy citrusov a bieleho ovocia – ako bielej broskyne – a mimoriadna rovnováha podporená jemnými bublinkami ho činí dobrou spoločnosťou pre najvýznamnejšie okamihy života.

heureka

Najpredávanejšie produkty z kategórie Ostatné

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke