Lepanto P. X. Solera Gran Reserva 36% 0,7L

33,65€

s dph

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 69,00 €

Obsah alkoholu: 36.00 %

Výrobca: Gonzales Byass S.A.

Objem: 0.7l

Krajina pôvodu: Španielsko

Katalógové číslo: 69410

 

Luxusné brandy Lepanto je vyrábané výlučne v Jereze a je jediné brandy, ktoré plne odráža podstatu Jerezu. Destilovaný v kotlíkových destilačných prístrojoch González Byass v centre mesta je vyrobený z hrozna Palomino pestovaného v Jereze a dozrievajúceho podľa tradičného systému Solera v sudoch z amerického dubu, ktoré predtým obsahovali Sherry, čo zaisťuje, že kvalita aj chuť zostávajú v priebehu času konštantné. .

 

González Byass vyrába brandy od roku 1844. Odvtedy spoločnosť pokračovala v nákupe nových alambikov a kotlíkových destilačných prístrojov na výrobu vysoko kvalitného Brandy de Jerez. Lepanto sa destiluje v dvoch kotlíkových destilačných prístrojoch Charentais pôvodne z koňaku zo 60. rokov 20. storočia. Po druhej destilácii sa destilát delí na hlavy, chvosty a srdcia, pričom na výrobu Lepanta sa používa iba srdce, známe ako holanda v Jereze.

 

Brandy potom dozrieva minimálne 12 rokov v sudoch z amerického dubu, ktoré sa predtým používali na dozrievanie Sherry. Lepanto je jediné brandy Solera Gran Reserva, ktoré má rad zložený z troch rôznych  úprav Sherry. Lepanto Solera Gran Reserva sa dokončuje v sladkých sudoch oloroso, Lepanto Oloroso Viejo v suchých starých sudoch Oloroso a Lepanto Pedro Ximenez v sudoch Pedro Ximenez.

heureka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke