Camus Mini Set Intensely Aromatic 40% 3X0,05L

28,98€

s dph

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 69,00 €

Obsah alkoholu: 40.00 %

Výrobca: Camus

Objem: 0.15l

Krajina pôvodu: Francúzsko

Región pôvodu: Cognac

Katalógové číslo: 69460

 

Camus je rodinný výrobca, ktorý sa radí medzi najväčšie značky koňaku na svete. Založil ju v roku 1863 Jean-Baptiste Camus a v rodine zostala päť generácií. Brandy je vyrobená zo zmesi bežných odrôd koňaku: Ugni Blanc, Folle Blanche a Colombard.

História panstva sa začala, keď Jean-Baptiste zorganizoval skupinu výrobcov koňaku do družstva Grande Marque. Ďalej kúpil akcie svojich partnerov, aby udržal výrobu v rukách rodiny Camusovcov, a premenoval firmu na Camus La Grande Marque.

Na konci 19. storočia začala spoločnosť Camus vyvážať svoj koňak do Anglicka, čím si zabezpečila prvý zahraničný trh. V 20. storočí sa pokračovalo v zvyšovaní vývozu po celej Európe a ďalej na východ a stalo sa z neho na istý čas koňak cára Mikuláša II.

Camus má 180 hektárov pôdy a vlastní najväčšie pozemky všetkých výrobcov v Cognac cru of Borderies. 

1x5CL - VSOP s najhlbšou kvetinovou arómou v kategórii. Náš VSOP, ktorý obsahuje vo svojej zmesi niektoré z najlepších eaux-de-vie z Borderies Cru, sa vyznačuje vysokou úrovňou terpenolov, výsledkom čoho sú bezkonkurenčné vône jemných kvetov.

 

1x5CL - XO s najlepšou rovnováhou medzi ovocnými tónmi a drevenými zložkami v kategórii. Naše XO, jedinečne destilované metódou intenzity, výberom najaromatickejších litrov počas druhej destilácie, je explóziou bohatých ovocných tónov zmiešaných s korením.

 

1x5CL - EXTRA luxusný koňak zo zmesi extrémne vzácnych eaux de vie. V sedemdesiatych rokoch minulého storočia Michel CAMUS vymyslel a vytvoril pre neho a jeho priateľov nový štýl koňaku a nazval ho CAMUS EXTRA. Zrodil sa nový štandard pre luxusný koňak.

heureka

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke