Tanqueray Blackcurrant Royale 41.3% 0.7L

24,59€

s dph

25,52€

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 69,00 €

Obsah alkoholu: 41.30 %

Výrobca: Charles Tanqueray & Co.

Objem: 0.7l

Krajina pôvodu: Spojené kráľovstvo

Katalógové číslo: 65390

Charles Tanqueray založil  v roku 1830 liehovar priamo v srdci Londýna v štvrti Bloomburry.

Práve vtedy uzrel svetlo sveta aj recept na Tanqueray London Dry Gin, ktorý sa destiluje so štyrmi rastlinnými prísadami - borievkou, koreňom angeliky, koriandrovými semienkami a so sladkým drievkom.

Tanqueray sa viackrát sťahoval, najprv v rámci Londýna, potom do Essexu aby napokon zakotvil v roku 1998 v dedinke Windygates, kde koncern Diageo prevádzkuje jednu z najväčších škótskych páleníc whisky a okrem Tanqueray vyrába aj Gordon´s gin.

Tanqueray Blackcurrant Royale

je luxusný a jedinečný destilovaný gin vyrobený z francúzskych čiernych ríbezlí a vanilkovými tónmi, inšpirovaný vôňou čiernej orchidey a vyváženými štyrmi klasickými rastlinami London Dry.

Gin s komplexnou ovocnou a kvetinovou vôňou.

Šťavnaté zrelé čierne ríbezle s jemnou sladkosťou vanilky a kvetinovým záverom Tanqueray Black Currant Royale si najlepšie vychutnáte v pohári copa s tonikom, dostatkom ľadu a citrónom a tmavými bobuľami, ako sú čierne ríbezle a černice.

Tanqueray Blackcurrant Royale je inšpirovaný francúzskym dedičstvom a cestami Charlesa Tanqueraya: zmes odvážnosti Charlesa Tanqueraya a tajomstva a dekadencie Francúzska

heureka

Najpredávanejšie produkty z kategórie Gin

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke