Bombay Sapphire Sunset GIN 43% 0.5L

19,99€

s dph

27,04€

Skladom

Zvyčajne posielame do 48 hodín

Doprava zadarmo nad 69,00 €

Obsah alkoholu: 43.00 %

Výrobca: Bombay Sapphire

Objem: 0.5l

Krajina pôvodu: Spojené kráľovstvo

Katalógové číslo: 66790

Thomas Dakin v 1760 otvoril v severoanglickom Warringtone liehovar, ktorý o 100 rokov neskôr prevzala pálenica Greenall´s.

V roku 1959 nechal newyorský dovozca liehovín Allan Subin vyrábať pre americký trh typický anglický gin založený práve na receptúre Thomasa Dakina s názvom The Original Bombay Dry Gin.

Čistá hranatá fľaša s bielou etiketou ktorá zobrazuje kráľovnu Viktóriu dodnes dokonale korešponduje s obsahom, chutným nekomplikovaným ginom London Dry.

Bombay Sapphire Sunset

je obohatený o hrejivé korenie a horkosladkú španielsku mandarínku. Je to dokonalý gin na odpočinok s priateľmi, keď slnko zapadá a deň sa stáva nocou.

Unikátny aromatický výraz vône Bombay Sapphire, ktorý kombinuje desať originálnych exotických rastlín BOMBAY SAPPHIRE s ďalšími tromi - zlatou kurkumou, indickým bielym kardamónom a španielskou mandarínkou a vytvára komplexný, ale nádherne vyvážený a žiarivý gin.

BOMBAY SAPPHIRE SUNSET je dokonalý "západ slnka", najlepšie si ho môžete vychutnať v klasike Sunset & Tonic doplnenom pomaračom a badiánom. Unikátny doplnok pomaranča je jednoduchá, ale nápadná obloha, ktorá zvýrazňuje botanickú chuť tejto jedinečnej špeciálnej edície.

 

heureka

Najpredávanejšie produkty z kategórie Gin

Najpredávanejšie produkty na rumovej banke